Näyttelytulokset

2016

PiNa, Kevätnäyttely, 23.4

Ulkomuotoluokka (talvikot)

Galaxis Inga – S3 + sert

Ulkomuotoluokka (kiinarit)

Goldilock’s Prisoner of Azkaban** – paras veteraani


SHY, Kaakon Kanit ja Jyrsijät ry, 9.4

Ulkomuotoluokka (talvikot)

Leyla – S2 + sert
Galaxis Bazine Netal – KUMA kokonaisuudesta

Ulkomuotoluokka (kiinarit)

Goldilock’s Prisoner of Azkaban – S2 + sert ja paras veteraani


2015

SHY Juhlanäyttely, Lieto, 23.5.

Ulkomuotoluokka (talvikot)

Galaxis Pierre Tempete De Neige – S1 + sert + BIS2


SHY Helsinki, 26.4.

Ulkomuotoluokka (talvikot)

Galaxis Pierre Tempete De Neige – S1 + sert + BIS6


SHY Kouvola, 21.2.

Ulkomuotoluokka (talvikot)

Galaxis Pierre Tempete De Neige -tuomarin suosikki


2014

SHY Grand Gala, Vantaa, 22.11.

Ulkomuotoluokka (talvikot)

Mayflower** – irtoSERT, paras veteraani


SHY Humppila, 4.10

Ulkomuotoluokka (talvikot)

Mayflower* – S1 SERT, paras veteraani + BIS 4
Snögatans Smoke Gets In Your Eyes – S4


SHY Juhlanäyttely Lahti, 17.5.

Lemmikkiluokka (syrkit, urokset)

LGG13 Lykantrooppinen Lakka – KUMA yleiskunnosta
Istuva Härkä – KUMA yleiskunnosta
Istuva Härkä – paras nuori

Ulkomuotoluokka (talvikot)

Mayflower – S4

Lemmikkiluokka (kääpiöt)

Pierre Tempête De Neige – PLH2
Pierre Tempête De Neige – paras nuori


ESKJY Humppila, 3.5.

Lemmikkiluokka (syrkit)

Picus Morelli – PLH2
LGG13 Lykantrooppinen Lakka – KUMA turkista
Istuva Härkä – KUMA yleisvaikutelmasta

Lemmikkiluokka (kääpiöt)

Dive To The Heart – PLH2
Mayflower – PLH4


SHY Littoinen, 22.2.

Ulkomuotoluokka (talvikot)

Bobo – S3 + serti

Lemmikkiluokka (kääpiöt)

Mayflower – KUMA käsiteltävyydestä


2013

Grand Gala, Vantaa 7.12

Ulkomuotoluokka (lk syyrialaiset)

Lykantrooppinen Lakka – S4, paras nuori

Lemmikkiluokka (kääpiöt)

Goldilock’s Pepperoncini* – KUMA ?
Mayflower – KUMA ?

Lemmikkiluokka (syyrialaiset, urokset)

Lykantrooppinen Lakka – PLH1, paras nuori ja BIS1


PiNa ry 25-vuotisjuhlanäyttely, Lempäälä 17.8

Ulkomuotoluokka (talvikot)

Goldilock’s Pepperoncini – S3 + serti

Lemmikkiluokka (kääpiöt)

Bandora – PLH2
Goldilock’s Pepperoncini – KUMA ?
Quillermo – KUMA turkista

Lemmikkiluokka (syyrialaiset, urokset)

Dr. Frederick Frankenstein – kannustuspalkinto


SHY Juhlanäyttely, Vantaa 12.5.

Lemmikkiluokka

Goldilock’s Pepperoncini – KUMA kokonaisuudesta


SHY Tampere, 23.2.

Lemmikkiluokka

Riisimuro – EP “Nöpönenä”